Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   [2]   3   >   son» 
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[CoRoNa]
Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Teknisyen.
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 12:44

Alıntı Çizelgesi: RedRabbit yazmış

Haaaa!
Şimdi gel böyle, kulağını 4 aç ve iyi dinle Resim Ekleme

1. Forumda koordinat vermek ogame kültüründe yasaktı, burada da yasak mı bilmiyorum ama ben vermemekten yanayım, yoksa benim de ekleyecek görsellerim var.
2. Başlıkta yazdığın gibi; 'Bir ittifakın çöküşü' değil bu mevzu, bu server bizi çökerttiğini sanıp da Top1'de armut gibi sallanan adamları çok gördü.
3. Perdeleme yapılan ISS filosunu hesapla, kilidi at, ya Herro ya Merro yap sonra gel bana ahkam kes
4. Red'i tanı :)

:*

Alıntı Çizelgesi: RedRabbit yazmış

5. Dürüst ol, doğruları söyle. Belki o zaman sevilecek bir yönün olur..

İSS ekibimizi canı gönülden tebrik ederim savunan ekibe yapılanmasında başarılar...

gelelim tavşan arkadaşın maddelerine
1. Burası ogame değil Uzaysgame kurallarda açıkça belirtilmeyen herşey kurallara uygundur.
2. Bu bir oyunya meyve ağacı değil dün sallanan armutlarla bugün sallanan armutlar farklıdır yarın sallanan armutlar başka olacaktır.
3. Filosunun kilitlenmesini istemeyen herkes filosunu %70 % 80 % 90 %100 kendi taktiğine göre belirleyip filosunu katar ama başka planları olan kişiler filosunun hemen dönmesini ister o yüzden %100 ile girer tıpkı şirin baba gibi sizde iyi tahmin ettiniz güzel kilit attınız ama sonuç top 1 de vurulan taraftasınız...
4. Evet Red i tanıyalım... Evrenin birinde kademelerimi tamamlamış ufaktan filo basmaya başlamışım arada red le sohbet ediyoruz bana yazdığı mesaj " Hacı filoyu hızlı basta bir an evvel savaşa başlayalım" cevabım "hacı gündüzleri oyuna çok bakamıyorum o yüzden filoyu gece basıyorum ama eğer hafta sonuna kadar müsade ederseniz gündüzde basayım " cevabı " tamam hacı sen bas sıkıntı yok" ertesi gün gündüz filo basıyorum oyuna bakmadığım bi anda gelip üretimden cıkan gemileri vuruyorlar bence red i tanımak için bu olay yeterli...

Gelelim en önemli maddeye

5. dürüstlük benim SB ittifakına geçişimi etik olmamakla itham eden arkadaşlar önce dürüst olacaklar ilk uzays evreninde red 57.alay ittifağında değildi sonra bir İSS olayı haiz oldu orada ittifağa katılarak beceriksiz savaşa kendisi de dahil olmuştu o zaman onun savaşa katılması etikti de şimdi etik dışı oldu dürüst arkadaşlar   yada benim savaşıma gelip hahaha nahaha yazıp olan olayların fitilini ateşleyip ardından   o ve arkadaşlarının yazdıkları hakaret vari mesajlar etikti de benim ozaman yazdığım mesajlar mı etik dışı oldu dürüstlükten gem vuranlar önce dürüst olacaklar Burdan dürüst olduğuna inandığım tek düşmanım tibatiye sesleniyorum bu İSS hadisesini hatırlarsın eminim seninde yorumlarını rica ediyorum...

son olarak bu redin örnek verdiğim hahahaha nahaha mesajında arkadaş diyecekki elim sürçtü onada cevabım var forum mesajlarında düzeltme var düzeltmeyi kullanmadın mesajı aynen bıraktın bu sürçmediğini açık açık yazmak istediğini gösterir zamanın birinde oyun içi mesajlarda sanalzade yazarken s harfi basmamıştı ortalığı ayağa kaldırdınız... Yaptığınız etik olursa beklediğiniz etik olur...

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER...
HEPİNİZİ TEK TEK AVLAYACAZ...
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 12:50

Madem mani yazacağız bende sana
O laflar boy boy....
Anlamissindir inşallah ergen tavsan.dun ittifaginin altında dinamit patlattik sen hala kendini övmeye calisiyorsun.geri dönüş meselesine geleceksek uçuş süreleri belli 100 de 70 ile 100 e kadar şansını deneyecektin çünkü bir buçuk saat kala kaldırdım filoyu denedin 100 ile bende kaldırmıştım 100 ile peki ben niye denemiştim 100 ile karşıma savunma yapacak yüreğin yok belki şansını denersin de sana haddini bildiririm diye benim istediğim oldu ben kazandım.ovunmekmi,dibine kadar ovunecegim çünkü sadece seni değil senin ittifaginida bitirdim.

Şirin BABA burdan herkese ilan ediyor
Bu savaş bitmiştir arkadaşlar kurallara uymadigim ve süresini beklemedigim için herkes red kazandı diye bilsin tatlı uykumu bölüp avlayacağım filoları kalmadı bu bir intikam savaşı idi içlerinden geçtik.

Şirin BABA savaştan çekiliyor gerekirse hesabın hakkını verecek bir arkadaş a devr ederim ama sizi oyuncu diye karşıma alıp oynamam kuru kalabalıktan başka bir şey değilsiniz.

Tebrik ederim yazıp geçeceksin bitmiştir bu iş neyin kuyruk acısı bu ..

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 12:52

Ben o aslan yazısını da his ilmaz diye silemedim ayıp olut dedim yeniden revize edip yazdım

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Savaş]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Tibati
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 13:07

Ben olaylara genelde uzaktan bakıyorum. Foruma ben eğlenmek amaçlı bakarım her zaman ama bakıyorum herkes limitleri taşıyor. Ittifak savaşlarını ilk başlatan ekip biz olduk. Zamanla güncellenen kurallar oldu ama günlerdir teknisyenin SB ittifagina geçiş meselesi baya uzadı. Bana göre etik olmakla alakalı değil tamamen tercih meselesi. Zamanında bizde yaptık bunları. Ne biz itiraz ettik ne karşı taraf. Kurallarda ne yazıyorsa ona göre bizler herşeyi kabul ediyoruz ve o şekilde oynuyoruz. Madem bu kural hatalı dusuncesindesiniz SSC ittifagina söylüyorum. Yerinizde olsam teknisyen ittifağa girdiği an forumda biz yazı paylaşırdım. Bütün ittifak olarakta altına imzamızı atardık ve yönetime bu konuya çözüm getirmesini isterdik. Madem bir kural hatası var o zaman bunu yapsaydınız. Eger dün
isteseydiniz bende katılirdim o savasa ama sadece gd desteği vermekle yetindim. Okudukça sıkıldım böyle bir açıklama yapma gereği duydum. Sizinle eskiden aynı ittifakta idik. Sizler aklı selim insanlarsınız. Tebrik edip geçin. Kimse kimseye ders vermeye kalkmasın burada. Herkes kendisine göre ustadır bu oyunda. Ben okurken eğlendim. Güzel taktik güzel savaş. Her iki tarafı da tebrik ederim taktire şayan hareketler olmuş. Bence bu konuyu burada kapatın. Cevabınızı oyunda verin

Aza Az Çoğa çok çakarız
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Zalim]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Zalim
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 13:18

Sirin efendi bu zamana kadar asla uslubumu bozmadan mesaj yazmaya çalıştım ama öyle içinizden geçtik gibi falan mesaj yazma bir daha. Ben böyle şeylere gelemem. Ne yazman gerekiyorsa düzgün bir şekilde yaz. Tekrar edersen bu şekilde cümle kullanmaya bende burdan ağır şeyler yazarım ne anlama geldiğini googledan bile bulamazsın. Üsluba dikkat biraz. Bir oyun için kimse kimseyle böyle konuşamaz

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 13:23

Tibati arkadaş ben bu evrende bu arkadaşlar ile ilkkez oynuyorum benim yaptıklarım a yok kuraldışı   yok böyle etik olmaz falan yazıyorlar kural var da kural var diye konuşup duruyorlar.

Arkadaşlar arkadaşlar günaydın
Kural falan yok admin size de anlatmıştır ittifaklar arası iss lerde savaş olduktan sonra destek veren adam savaş anından önce o ittifagin çatısı altına girsin yeter ki hadi zalim savaşı öyle oldu diyelim teknisyen 72 saattir bizim ittifakta kural açığı mi arıyorsunuz ben dün o savaşı kazanamasaydim o savaş iptal olacaktı benim o konuda bile hazırlamış olduğum bir planım var di.sonuc itibariyle ittifak savaş ana kuralları na aykırı durumun olması bile yeterliydi.bunu nasıl yapacağım merak mı ediyorsunuz.size söylemeyeceğim ama admine söyleyeceğim.onune geçilmesi gereken bir durum herkes tespit edemez ama şirin onu bile düşündü.siz çocuk gibi somurtmaya devam edin

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 13:40

Bunca yalan , birbirinden seviyesiz tabirler , tarifsiz küstahlık ... Olacak şey değil

Yemin olsun muhatap olunacak biri değilsin sen !

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[CoRoNa]
Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Teknisyen.
Cevap Tarihi: 24.06.2020- 14:11

Yüklenin yüklenin lafı atın ortaya cvp verince seviyesiz deyin vallaha hiç biriniz değmezsiniz cvp vermeye onun icin   top 1 e bakın bakın ağlayın

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER...
HEPİNİZİ TEK TEK AVLAYACAZ...
Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   [2]   3   >   son» 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.