Yeni Başlık  Cevap Yaz
Galgo VS KUZGUNN           (gösterim sayısı: 686)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Galgo]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: Galgo
Konu Tarihi: 19.04.2020- 21:57

Saldıran Galgo
Silahlar %190-Kalkanlar %190- Zırh %180

Hafif Avcı
1017
Muhrip
60

Savunan KUZGUNN
Silahlar %200- Kalkanlar %200- Zırh %170

Küçük Nakliye
7
Büyük Nakliye
15
Hafif Avcı
14
Ağır Avcı
24
Kruvazör
42
Geri Dönüşümcü
30
Casus Sondası
17

Savaşı saldıran taraf kazandı.
Ele geçiriliyor 5.400 Metal, 1.400 Kristal, 10.694 Deuterium

Saldıran taraf toplam: 1.916.000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam: 2.131.000 ünite kaybetti.
Şu an bu koordinatlarda bulunan: 2.005.500 Metal ve 827.400 Kristal

Merhaba Arkadaşlar,

Yine bir geri dönüş hikayesi:) Akşam akşam arkadaşın canı sıkılmış ittifaktan mihribana filo kaldırmış.Bugün saat 13:01 de bir kere vurdu sanıyor ki yine vuracak basit lokma:) mihriban KUZGUNN'un filo kaldırdığı saati görmüş. E savaş saatini de biliyoruz. Dönen filonun arkasına takılmazsak olmaz dedik hemen basit bir hesapla yanına ışınlandım. KUZGUNN isimli arkadaş filosunun bitiş yolculuğunu biraz daha uzun izlesin diye %50 ile takıldım peşine. Gd'ler biraz geride kaldı ama birşey olmaz dedim. Galaksiye bi göz atayım dedim Boşlukta Süzülen dibime gelmiş. Bu adamın ne işi var dedim kendi kendime. Dönüşüme geldi desem beni vuracak filosu yok. Benden önce adamı vuracak desem 1 sn ile kilit attım araya girecek imkan yok. Geriye tek bir seçenek kaldı. Harabe! Tek umut gd leri az olsun diyerekten beklemeye başladım. KUZGUNN isimli arkadaş olayın şokunu yaşamış olacak ki hiç hareket yok. Hatta savaş sonunda gd'leri bile vuruldu. Evrenin daha başındayız. Ben şahsen çok filo vurma taraftarı değilim şu an için ama bir günde aynı kişiye 2 kez üst üste gelinmez ki . Öğlen zaten bir kez adamı vurmuşsun daha ne istiyorsun. Böyle sana film gibi izletirler filonun vurulmasını. Amacım göz dağı vermek değil ama bu oyunun kralı kimse değil. Akıllı oynayan kazanır. Rakibi bitirmek zevk vermez topal bırakmak gerekir:) KUZGUNN isimli arkadaşın filmi hüzünlü bitti sonuç TOP 3. Boşlukta Süzülen'in hız teknikleri benden yüksek olduğu için benden önce gideceğini biliyordum ki öyle de oldu. 850k metal 350k kristal aldı harabeden. Çöp hırsızlığını hiç sevmem rakibe de yakıştırmam ama malesef yaşandı. Gıcıklık olsun diye gd lerin dönüşüne takılayım dedim bir ara çünkü benden 16 sn. önce aldı harabeyi ama boşver dedim aldığı harabeye göre hesapladım 50 gd ile gelmiş. Değmez dedim. Genel görünüm sayfasına bastım Boşlukta Süzülen çaldığı harabeyi bana geri gönderiyor. Büyük bir iş başarıp benden çöp çaldı ya hava atacak anlaşıldı. Bizim buralarda iş yaparken 2 kere düşünün diye tehdit ederekten emek hırsızlığı yapmam mesajı göndermiş. Ya daha dün ben sizi TOP 1 e asmadım mı?:) Şimdi burada kim düşünsün merak ediyorum. Madem öyleydi hep birlikte gelseydiniz geri dönüşe:)

Daha güzel savaşlar yaşamak dileği ile. Vurulan arkadaşa geçmiş olsun. İyi eğlenceler...

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Combatant]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Combatant
Cevap Tarihi: 19.04.2020- 22:08

Galgo tebrikler   Kuzgun geçmiş olsun.
Evren yeni ama savaşlar eski. Her hamlesinde tecrübe, dikkat ve zeka içerdiği aşikar.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 19.04.2020- 22:17

Tebrikler güzel çalışma olmuş emeği geçen herkesi tebrik ederim.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Deli]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Deli
Cevap Tarihi: 19.04.2020- 22:43

Tebrik ediyorum arkadaşlarımı...geçmiş olsun diyorum.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GRAL
Cevap Tarihi: 19.04.2020- 23:00

Zamanında hocanın birine ahali ısrar eder,
hocam gel bize bir vaaz ver diye.
Hoca tamam size vaaz veririm ama hepiniz bana birer altın vereceksiniz der.   Ahali şaşkın ama kabul ederler.
Neyse hoca çıkar vaazı verir.
Vaaz dan sonra herkes çok memnun hepsi hocaya teşekkür ediyor.
Hoca aldığı altınları ahaliye geri dağıtır. Ahali sorar hocam madem geri dağıtacaktın neden bizden altınları topladın.
Hoca
Birincisi siz altın verdiğiniz için vaazı kulaklarınızı açarak dinlediniz.
İkincisi insanın cebi altın dolu olunca daha güzel konuşuyor...
(anlayana)

Saldırana tebrikler, savunana geçmiş olsun..

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Boslukta_Suzulen]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Boslukta_Suzulen
Cevap Tarihi: 19.04.2020- 23:05

Galgo, öncelikle seni tebrik ederim, gelen infoya göre geri dönüş işi güzel..
Geri dönüş saatini ben de hesapladım, gayet de rahat kitleyebiliyor ve hatta arkadaşlarımla ISS bile açabiliyorduk güle oynaya, ama baktım ki sen olay yerine ışınlanmışsın,
e KUZGUN'un dönüş saatini de biliyorum,
1 sn arkasına filoyu da takabilirdim ama suya sabuna dokunmadan savaşın ardına GD takayım dedim :) Senin Yanmalı motor takımının benden düşük olduğunu biliyordum. Gelir gelmez çöp çıkarıp GD kaldırdığını düşünsek bile senden önce alabilme ihtimalim çok yüksekti ve elimde daha fazla GD olmasına rağmen 50 GD kaldırdım ve aldım harabeyi.

Sana attığım mesajdaki gibi, harabe çalmak emek veren adamın hakkını gasp etmektir, bunu sevmem! Dolayısıyla harabeni sana eksiksiz geri gönderdim, ne harcadığım KM ne de yaktığım Deu umrumda değil. Keyfini aldım, ben ona bakarım :)
Bir de, sana harabeyle birlikte attığım mesajda tehdit ettiğimden bahsetmişsin,
tehdit değildi :) Alenen söyledim benim yanımda yöremde birşey yapmadan önce 2 kere düşün diye. Tekrar tebrikler, Kuzgun'a da geçmiş olsun,

İyi oyunlar, Bol savaşlar

Bu ileti en son Boslukta_Suzulen tarafından 20.04.2020- 02:11 tarihinde, toplamda 2 kez değiştirilmiştir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Galgo]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Galgo
Cevap Tarihi: 20.04.2020- 09:13

Alıntı Çizelgesi: GRAL yazmış

Zamanında hocanın birine ahali ısrar eder,
hocam gel bize bir vaaz ver diye.
Hoca tamam size vaaz veririm ama hepiniz bana birer altın vereceksiniz der.   Ahali şaşkın ama kabul ederler.
Neyse hoca çıkar vaazı verir.
Vaaz dan sonra herkes çok memnun hepsi hocaya teşekkür ediyor.
Hoca aldığı altınları ahaliye geri dağıtır. Ahali sorar hocam madem geri dağıtacaktın neden bizden altınları topladın.
Hoca
Birincisi siz altın verdiğiniz için vaazı kulaklarınızı açarak dinlediniz.
İkincisi insanın cebi altın dolu olunca daha güzel konuşuyor...
(anlayana)

Saldırana tebrikler, savunana geçmiş olsun..

GRAL kardeş benim paylaşımımın altına yorum yaptığına göre anlayana yazmana gerek yok. Amacın nedir anlamadım. Ben burada ahkam kesmeye gelmedim. Eğlenmek amaçlı birşeyler paylaşıyorum. Girip okumak zorunda değilsin. Oyun oynuyorsak eğlenmeye gelmişiz demek ki.Ama senin eğlence anlayışın biraz farklı sanırım. Ben burada akıl vermiyorum ders vermiyorum. Yaptığımız bir savaşın sonucunu eğlenmek amaçlı buraya aktarıyoruz. Ben oyuncuların oynamasını engellemeye çalışan biri değilim. Kaç kişiye yağma için gitmişim evren açıldığından beri yazsınlar buraya. Evrende bir tek bende rip var ama daha kimseye rip kaldırmadım. Kimsenin solar basmasına da engel olmam. İsteyen solar bassın ripi açsın. Eşit şartlarda savaşmak benim daha çok hoşuma gider. Bu evrenin Nasrettin Hoca'sı ben değilim kimsenin beni dinlemesine gerek yok sende değilsin kimse seni dinlemek zorunda olsun. Eğlenmeye geldik eğlenmememize bakalım. İyi oyunlar

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GRAL
Cevap Tarihi: 20.04.2020- 09:56

Keyfine bak kardeşim. Biz bu ağız dalaşlarını 20 li yaşlarda bıraktık. Sana iyi oyunlar iyi aavaşlar.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Galgo]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Galgo
Cevap Tarihi: 20.04.2020- 10:02

Alıntı Çizelgesi: GRAL yazmış

Keyfine bak kardeşim. Biz bu ağız dalaşlarını 20 li yaşlarda bıraktık. Sana iyi oyunlar iyi aavaşlar.

seninle aynı seviyeye düşmeyeceğim. bas filonu savaşalım.

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.