Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 7 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   3   4   5   [6]   7   >   son» 
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Teknisyen]
Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı Resmi
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Teknisyen
Cevap Tarihi: 31.05.2020- 00:54

Merak ettim savaş açınca ne oluyor sayın red rabbit?
o şununla iss yapmış bu bununla iss yapmış hadi bi konuya daha açıklık getirelim uzays evreninde seninle beraber iss yaptık sapinetteyi vurduk daha sonrasında sapinetteyle uzaysta aynı ittifakta uzun süre beraber oynadık şuanda sapinetteyle armageddon evreninde dirsek temasındayım o zaman başka ittifaktan sende destek aldığına göre hem de düşman ittifakından sizde tek değilmişsiniz....

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER...
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Mekatronix]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Mekatronix
Cevap Tarihi: 31.05.2020- 01:49

Öncelikle vurulan ve vuran arkadası tebrik etmek isterim, güzel savas olmus,

Ama 6 sayfalık yorumları okudugmda ise ve evrendikiyle alakasi yok, inaktif oyuncuları düşük puandakiler için gelişmesine katkı saglamak amacıyla bırakıp, aktif oyunculara yağmalıyorum,   bu konuda oyundan ne kadar cok   ağlayanlarlar oldu, ne tehdit mesajları aldim buraya yazsam bi 6 sayfa daha konu cıkar,   en sonunda dayanamayıp söyledim toplu maden birakmayın yerde görmiyim bende saldırmam,   kişsel bir sorunum yok kimseyle diye, sonrasında bazı arkadaslar akıllandı da maden bırakmıyor artık yerde, ama ne hikmetse adımı solarcıya   cıkartıyolar, derdim solar olsa graldan baslardım desemde, inanmak istesiğine inanıyorlar, niye inanmak isterlerse ona inansınlar önemli değil,   beni bilen bilir.Tibati ve papilyon uzaysdan   bilir beni, ama   tibatinin 1 kere bile filomu ana filomu vurabilmişliği yokdur kendisinin anca kuru laf, hatta yüklü km alıp yanında mden hediyesi ile yükseldi filo yapdı o sayede uzaysda bize yetişebilmek için,   orda da aynıydı burda da,   değişen birşey yok, tas aynı hamam farklı sadece

Bu ileti en son Mekatronix tarafından 31.05.2020- 02:00 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Mekatronix]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Mekatronix
Cevap Tarihi: 31.05.2020- 01:59

...

Bu ileti en son Mekatronix tarafından 31.05.2020- 02:09 tarihinde, toplamda 1 kez değiştirilmiştir.
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: RedRabbit
Cevap Tarihi: 31.05.2020- 02:43

Sayın Teknisyen beyefendi,
Eğer uzays'taki meseleleri burada konuşacaksak, 'arkadaşlarına da söyle de bana dokunmasınlar bir süre, filo basayım' minvalindeki mesaj atan arkadaşlardan da bahsedelim mi ?

Kaldı ki SSC savaş açarsa diye başlayan cümlem sana ithafen değildi,
Konunun ilk postlarında gönderme yapılan tayfanın, bizimle yapılan ittifak savaşının orta yerinde ittifaktan savaşının dışında kalmak için ittifaktan ayrıldıklarından dem vuracaktım ki senin postuna cevap kısmetmiş

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GRAL
Cevap Tarihi: 31.05.2020- 02:57

Yeni başlayan oyunculara bir tavsiye vereyim.
Solar uydu basın. Hemen meşhur olursunuz. Herkes sizi konuşur, her örnekte siz verilirsiniz.

20 yıldır oynarım bu oyunu ilk defa solarlarımla konuşulur oldum.
Kademeciysen solar bas kademe bas
Filocuysan filo bas filo vur
Nedir bu solar uydu muhabbeti.
Arkadaşlar az bi aynada bakın ya kendinize. Bu oyun solar uydu üzerinemi kurulu. Lütfen ya. Nasıl bir yere denk geldik arkadaş. Hayretle okuyorum yazdıklarınızı.
Gerçekten bu uzays da böylemi oynadınız yıllarca siz.
İnsanın karşısındaki adama az saygısı olur. Bu nedir böyle ya. Gelin kırın abi solarları. Agzımı açmayacam. Oyunu oyunluktan çıkardınız. Epi topu 15-20 kişi oynuyoruz.şu olanlara bak.. Ne geçicek elinize. Hadi bıraktık diyelim. Napacanız yani. Neyden zevk alcaksınız. Az kendinize gelin artık.
Sömürgelerim belli. Sıradan solarları kırın. İntikam da güdmeyecem. Ben 3-5 maden için çizgimi bozmayacam. Sizin saygınız olmasada benim size var.
İyi oyunlar

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Teknisyen]
Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Teknisyen
Cevap Tarihi: 31.05.2020- 02:59

Alıntı Çizelgesi: RedRabbit yazmış

Sayın Teknisyen beyefendi,
Eğer uzays'taki meseleleri burada konuşacaksak, 'arkadaşlarına da söyle de bana dokunmasınlar bir süre, filo basayım' minvalindeki mesaj atan arkadaşlardan da bahsedelim mi ?

Kaldı ki SSC savaş açarsa diye başlayan cümlem sana ithafen değildi,
Konunun ilk postlarında gönderme yapılan tayfanın, bizimle yapılan ittifak savaşının orta yerinde ittifaktan savaşının dışında kalmak için ittifaktan ayrıldıklarından dem vuracaktım ki senin postuna cevap kısmetmiş

konu uzays yada başka bir evrende olanlar değil yerine göre herkes çıkarları doğrultusunda işbirliği yapabilir bunu yadırgamanız ilginç

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER...
UZATMASANIZ MI ACABA? Klavye Değil , Daha Çok Mause Çalışsın
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[ERBAŞ]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: ERBAŞ
Cevap Tarihi: 31.05.2020- 04:55

İyi Geceler, Bakıyorum Hem forumda Hem oyunda aşırı aktifsiniz. Oyunun (Evrenin) devamlılığı için az sayıda oyuncunun sürekliliği önemli tabii.
Ama Bırakında bu boş lakırdıları oynayın yahu. İsteyen istediği şekilde (karakterli-etik dışı) oynasın ve bolca savaşsın. Covid evreninin ömrü artık top100ün üst sıralarında bolca hareketlilik göreceğimiz vakitlere geldi. Bu yüzden bu kadar yazacağınıza Savaşın, Taktikler Yapın, Planlayıp Gelişin. Bu kadar çok yazmanın lüzümu yok. Filosu olan Savaşsın nokta.

@GRAL @Teknisyen @ŞirinBabbbeeyy madem öyle yarından tezi yok , top100de size ait güncel savaşlar görmek istiyoruz. KORKMADAN SAVAŞIN Beyler.

Hiçbir yazılana Cevap vermediği için Tibatiyi tebrik ediyorum. Adam efendi gibi yenilmiş, yok hırslanmaymış, yok arkadan iş çevirme imiş ... En ufak uğraşmamış ...
Bir de yazılanlardan şunu farkettim, Tibatinin ittifakı en yalnız olan ittifak o zaman. Öyleyse ilk onlara DALIN, En azından güzel savaşlar görelim.
Gerekirse gizli iş çevrilsin ama oyundan zevk alalım beyler, lütfen. Uzatmanın alemi yok.
Hayır   birde şunu farkettim sanki gerçekten yeni oyuncuların gelişmesine izin veriyormuş gibi yazmışsınız. Çoğunuzun yan hesaplarından kendini ve ittifakını geliştirmesiyle hiçbir yere varılmaz haberiniz olsun.

Son olarak Forumda Takılmak Tanışmak Çok Hoştur. Oyun Üzerine Gerçeğe Dönüşen Dostluklar Kurulursa Ne Ala. 99dan beri net kullanan biri olarak şunu belirtmek istiyorum : Şuan forumda ve bu konuda yazılanlar "Sana Cümleler Hazırladım..." kıvamında gidiyor; boş sanal kavgalara dönüştürüp kendinizi gerçekte strese sokmayın.

Eninde Sonunda Oyun Bu Yahu, Oyun :)

---~~Homo Ludens~~---

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 31.05.2020- 07:48

Diğer ittifaklar dan destek alıyor musun
Allah'tan eskiler varda bunları okuyup görüyoruz red rabbit.
Biz burda yeniyiz diye kimse atıp tutmasin.filisu yetmediği için ittifak dışı destek almak gibi bir kabiliyetin olduğunu da görmüştük.belki ilktir dedik ama değilmiş

Birde ERBAŞ kardeş sirinbabeyyy değil benim isim

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 7 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   3   4   5   [6]   7   >   son» 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.