Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 7 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   2   3   4   [5]   6   7   >   son» 
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GRAL
Cevap Tarihi: 30.05.2020- 01:04

Savaş hikayesini okuyorum. Helal olsun adam güzel plan diyorum.
Tak ikinci mesaj 50k cılar benden çok çekecek. Bizle alakası olmayan savaşlarda bile konu bize nasıl geliyor. Bunu anlamış değilim. Bırakta bi tebrik edelim seni ya

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 30.05.2020- 01:07

Dur dur şimdi şunu yazacaksın

Seni vurunca tebrik edersin..

Yanılıyormuyum?

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Zalim]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Zalim
Cevap Tarihi: 30.05.2020- 01:15

Şimdi ben yazmayım dedim okudum sadece ama başlığı açan arkadaşın ismi şirindi galiba, yanlış yere açmış başlığı.. Burda paylaşılan bir etkinlik değil savaş gibi duruyor..bunu savaşlar kısmında paylaşmak lazımdı.. heyecandan olsa gerek..

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 30.05.2020- 01:18

Şirin baba ... Yaklaşık 888 keredir nick imi yanlış yazıyorsun ... Hali hazırda zaten varsayılan olarak sana sevgi duymuyorum , bir de ısrarla adımı yanlış yazdıkça iyice deli ediyorsun beni ..

Cannizaro : Çok ünlü ve kendi adıyla reaksiyonların mucidi İtalyan kimyager ... Meslektaşım olur . Bunu niye yazdım : Bu bilgi umurunda değil ama psikoloji gereği bir daha adımı yanlış yazmamanı sağlar. Ha hala bana cannizor demeye devam edersen ben de sana gargamel derim olur biter

Artı ... İlgi alaka mı kaldı topic te de hala bana ilgin olmayan savaşa yorum yapma diyorsun . Tedavülden kalkmış bir başlık altında konusmaya devam ediyoruz farkındasın değil mi

Öyle dilin açıldı falan tabirlerini sevmedim haberin olsun . Dikkatli konuş

Bitti benim mevzum !

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Teknisyen]
Kayıtlı Kullanıcı
Kullanıcı Resmi

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Teknisyen
Cevap Tarihi: 30.05.2020- 03:04

Saldıran tarafı planından, planı güzelce icra etmesinden ve savaşı kazanmasından dolayı tebrik ederim. Savunmaya yapılanmasında kolay gelsin.

Siz hepiniz biz tek kısmına bende takılmış vaziyetteyim yalnız belirtmek isterim 10 kişi olan bi ittifak neyse... :)

Ayrıca GRAL arkadaşa bişey yazmak isterim Tibati ve onun knkası vardı papilyon onlar 57.alay ittifağını kurmuşlardı eski evrenlerde o zamanlar sizin ittifak kurucunuz ve ittifaktan bir kaç isim o ittifaktaydı yani ŞB nin tibati ile beraber olma olasılığını düşünmen yanlış.

AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER...
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Tarihi: 30.05.2020- 03:37

Şimdi ben bu serverda uzays da ilkdefa covid de oynuyorum. Daha önceki ikili ilişkileri bilmem. Benim burda gördiklerimi daha açık yazayım madem

1- bu savaşın olması için sistem kapatıldı. Ama sistemi kapatması için başka bir ittifak mensubundan destek alındı

2- general bizim arkadaşımızı vurdugu savaşta Meka dan destek aldı beraber diler

3- bizim polanyalılara solar bastırmadıgımız akşamın sonraki günü tekrardan solar basmaya başladılar ve biz gelip engel olmayalım diye ittifagımızdaki DELİ nin gezegeninde, şb sonda patlattı ve çok uzaklardan yine başka birisi gd kaldırıp ışınlanmasını engelledi.

4- bayramda saldırı yasagının oldugu gün general karakaşlının solarları vurdu, ama sorsan başka ittifak yine

Yani uzun lafın kısası BAŞKA BAŞKA kişiler, olaylar.
Evet biz 10 kişiyiz ama kiminle olduğumuz belli.

Bu sebeplerden ötürü tibati de şb ile ortak hareket edebilir diye düşünmem normal. Ama yanılmışım. Hakkını helal et tibati.
İyi oyunlar..

Cvp:GRAL ŞURAYİ ANLAMADİM DESTEK DEDIN
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GeNeRaL.]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GeNeRaL.
Cevap Tarihi: 30.05.2020- 05:11

[color=rgb(51, 51, 51); font-family: Verdana, &quot;Lucida Sans&quot;, HelveticaNeue, Arial, sans-serif; font-size: 11px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400]2- general bizim arkadaşımızı vurdugu savaşta Meka dan destek aldı beraber diler.. [/color]
[color=rgb(51, 51, 51); font-family: Verdana, &quot;Lucida Sans&quot;, HelveticaNeue, Arial, sans-serif; font-size: 11px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400]
[/color]
[color=rgb(51, 51, 51); font-family: Verdana, &quot;Lucida Sans&quot;, HelveticaNeue, Arial, sans-serif; font-size: 11px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400]
[/color]
[/color]
[/color]
[color=rgb(51, 51, 51); font-family: Verdana, &quot;Lucida Sans&quot;, HelveticaNeue, Arial, sans-serif; font-size: 11px; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400] şu kısma bi açıklik getireyim   bi kere senin arkadaşını vurduğum zaman evren de tarama yapıyordum makayı sondaladım ve bana mesaj attı combatantın filosu yerde sende aktifsin gel vuralım dedi ama filom yok dedi bende daha öncesinden sondalamış ve görmüştüm filoyu kendi filomun gelmesini bekledim ve maka dediki s.s.c   savaş halindeyim   bana da bi iss aç sadece cs ekleyecem dedi bende buyuk filoya deil sadece öncü filoya iss açtım arkadaş da tıpki redrabbit in   ilk evrende rip savaşı gibi cs ekledi amacı top 1 de kendini göstermek tıpki redin ismini yazma çabası gibi oldu yani   bizde hep ben hep ben demiyoruz birazda size yer verebiliriz yeterki isteyin ;)[/color]

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Red Rabbit]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: RedRabbit
Cevap Tarihi: 30.05.2020- 22:31

Susayım, konuşmuyorum diyorum ama gönül razı değil,
herkese cevap vereyim madem, rahatlasın ortalık..
Gezegen ismime Biz Tek, Ay ismime de Siz Hepiniz yazdım, Tibati-General öncü filo savaşının olduğu sistemde duruyor halen daha, isteyen gidip bakabilir.
Evet beyler, biz tek, siz hepiniz ! Biz 10 kişiyle evrenin en kalabalık ittifakı da olabiliriz. Ama sizin sayınız = evrendeki oyuncu sayısı - biz
Bir daha söylüyorum; biz tek, siz hepiniz !

General,
son postunda rip savaşına giren sondalardan bahsetmişsin. Dün de ŞB sormuştu yavaşlatma için mi ekledin yoksa isim yazsın diye mi ?
Sen de isim yazmak için o savaşa girmemden dem vurmuşsun.
Şimdi ben sana cevap versem, oyunculuğumun sırlarını seninle paylaşmış olurum. ama çok istersen sana özelden anlatabilirim, hatta uygulamalı da gösterebilirim.
Ha burada Combatant'ın vurulması olayında SSC ile savaştayım demiş ama,
biz daha kimseye savaş ilan etmedik :)
Arkadaşlar bilirler SSC savaş ilan ettiğinde neler olduğunu, isterseniz sorun söylesinler

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 7 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   2   3   4   [5]   6   7   >   son» 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.