Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 7 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   2   [3]   4   5   6   7   >   son» 
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Combatant]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Combatant
Cevap Tarihi: 29.05.2020- 22:58

Biz WhatsApp ta goygoy yapıyorduk o esnada   siz filo çıkartmışsınız.
Baktım harabemiz var aldık önümüze baktık yazsaydınız tebrik ederdik.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 29.05.2020- 23:00

Combatand gibi rakibim olsun 100 milyar deuteryum borcum olsun...
Eyvallah başkan

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GeNeRaL.]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GeNeRaL.
Cevap Tarihi: 29.05.2020- 23:05

Ittifağında gerçekten çok mütevazi ve değerli arkadaşlar var hepsine başarılar dilerim saygılar..

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Combatant]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Combatant
Cevap Tarihi: 29.05.2020- 23:12

Alıntı Çizelgesi: Sirinbaba yazmış

Combatand gibi rakibim olsun 100 milyar deuteryum borcum olsun...
Eyvallah başkan

Eyvallah.

Konu nereden nereye geldi. Saldırana da savunana da oyunda başarılar, savaşın galibi arkadaşlarları tebrik ederim mağlup arkadaşa geçmiş olsun diyorum.  

Cvp:Combatant
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GeNeRaL.]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GeNeRaL.
Cevap Tarihi: 29.05.2020- 23:16

Teşekkürler.

Tibati İçinde Yapılanmasında Başarılar Dilerim.. Forumunuz Bol Olsun.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GRAL
Cevap Tarihi: 29.05.2020- 23:18

Merhabalar

Gerçekten yazmak istemediğim bir başlık, ama o kadar çok yanlış bilgi verilmiş, o kadar çok geçmiş unutulmuşki bazı şeyleri okuyan herkesin bilgisi olması adına yazmak istedim. Öyleki belki bunlardan şuanki hesapları kullanan oyuncuların haberi yok. Yada unutmaya çalışıyolar bilmiyorum.

Şirinin hesabı:

Ozamanlar bu ittifagın adı grifters idi. Ve şuanki o hesabında css diye bir arkadaşdaydı. Bu ittifakla beraber çok savaşlar yaptı. İttifak korudu hesabı. İttifak çatısı altında gelişti. Sonra hesap devredildi. Ve ittifaktan ayrıldın sen. Bu olay üzerine ben sordum şuanki asilkana neden çıktı düşmanmı diye. Asilkan aynen şunu söyledi. O bir hamle yapmazsa bizde yapmayız. Buna ragmen ilk hamleyi sen yaptın. Bizim arkadaşlarda senin ittifagından birisini vurdu. Ama bu duruma ne kadar takıldın anlamadım. Şuan bile eski adı boki olan hesaba sonda atıldıgı zaman direk ışın atıyosun. Filo kaldırıyosun. İss yapıyon. Anlamsız anlamsız çabalar. Yok solar kıracak gibi son saldırıyon son sn çekiyosun felan değişik değişik hareketler. Sanıyomusunki herhangibir korkumuz var. Korkumuz derken olurda filomuz vurulur diye zerre korkumuz yok. Bizden kimse vurulunca bırakmaz. Muhabbetimiz yeter.   Seninlede güzel bir rakipliğimiz vardı. Ama sen bu muhabeti bitirmek için elinden geleni yaptın. Başardında..

Generalin hesabı:

Önceden karaelmas diye bir hesaptı. Ozamanlar boki ler bu hesabı devamlı vuruyolar. Geldi şuanki SCC olan ittifaktan yardım istedi.
Gelişmemi engelliyor bana yardım edin diye.
SCC ordaydı, yardım ettide. Sonra hesap gelişti. Ve şuanki haline geldi. Aynı kişimisin bilmem ama değilsindir muhtemelen. Dün yardım istediğin adamlara bugün düşman olamazsın heralde. Sadece hesabının geçmişini bilmeni istedim.
Hey gidi senin oyun tarzına bakınca gençliğim geliyor aklıma. Sene 2003 birinin yanına sömürge atardım. Ozamanlar ışınlanmak yok tabi. Hemen gezegen ismini değiştirirdim. Olayım vehametine göre. Güzeldi be gençlik. Aynen devam et..

Gelelim rip savaşına
O savaş zaten top9 du ilk oldugunda da. Buraya koyulacak bir savaş olmadıgını bizde biliyorduk. Ama burdaki konu ilerde foruma baktıgımızda ilk ripi biz vurmuştuk demek istediğimiz için. Yani sadece bir anı olsum diye..

Bayramda solar muhabbeti:
Bizimkiler komple bayrama kadar kademe yapma kararı aldık. Bu yüzden bu işi bayrama bıraktık. Kusura bakmayında yaptıgımız güzel bir strateji idi bunu kabul edin bence. Ki generalde aynısını yapmış. İşin garibi ne biliyonuz mu biz bayramda generalin solar kırmasını görince
Helal olsun oda düşünmüş dedik
Ama siz korktugunuz için bayramda bastınız iması yapıyorsunuz.
Siz çocukken neler yaşadınız harbi merak ediyorum. Bu kin bu nefret hemde bir oyun için. Beyler dikkat edin filo vuruluraa kalpten gidersiniz bu kadar önemli değil ya. Zaman geçirin sadece.

Son olarak başlığın açılma nedenine gelelim
Hesapta biz kalabalık bir ittifağız. Ama gizli kapılar ardında biz eksiğiz. Neden
-O sistemi kapatmak için başkasından yardım istemek
-boki solar basarken başkasına gd kaldırtıp gezegen kitlemek
-Combatant ı vururken başkasıyla iss yapmak

Bizmiyiz kalabalık?   En azından kim kim oldugumuz belli. Daha bu savaşa kadar tibati yi bile sizden sanıyodum ben..

Neyin ne oldugunu, kimin ne karakterde olduğunu herşeyi biliyoruz. O yüzden yukarılarda anlatılan hikayelere kanmıyoruz. Gerçekler bunlar.

Uzun bir yazı oldu kusura bakmayın

İyi oyunlar

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 29.05.2020- 23:37

Eline sağlık iyi yazmışsın şimdi ben söyleyeyim
1.ben bu hesabı aldığım da 80 k lardaydi
2.grav bile kendim açtım
3. Ben hesabı devr aldıktan sonra ikinci gün adamlar beni sondalamaya başladı bende haklı olarak saldırı yapma gereği gördüm
4.benim ittifagimdakilere sonda atıyoruz işin yapıyorsun da ne demek istediğini anlamadım.savasmayalim mı izin mi isteyelim.
5.benim filo kaldırıp geri cekmem kimseyi ilgilendirmez
6.ben gezegenler i takip ediyorum grav acilak gezegenler de kademeler 10 gün öncesinden hazırdı sadece solar basmak kalmıştı.ornegi de mevcut cannizor un filo puanindaki artışla anladım hemen general den kontrol etmesini rica ettim.yanilmamisim
7.general bayram da solar basmadı bayramda 15 rip dalgalanıyor du
8. Şuan ki cabanizin farkındayım yormayalim birbirimizi
Bunlar bana yazılan kısımlar a cevap generalden de rica edeceğim yazmasın cevap uzatmayalım

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GRAL
Cevap Tarihi: 29.05.2020- 23:47

Generalin karakaşlı ile solar kırma savaş tarihine bak anlarsın. Oda bizim gibi saldırı yasağı olduğu zaman yapıldı. Ha şimdi dersinki karakaşlı bizim ittifakta değil. Diyorum ya kim kimsiniz belli değil.
Filo çekme, ışınlanmak tabiki senin seçimin.,senin km.
Burda anlatmak istediğim boşa çabaların.

Kendini çok önemsiyorsun şb, seninle alakalk bir çabamız yok emin ol.
Anladığım kadarı ile seni kimse önemsemiyor. Bu eksikliğini kendin gidermeye çalışma. Mesela bir hayvan al. Kedi köpek gibi. Nacizane bir tavsiye sadece..

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 7 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   2   [3]   4   5   6   7   >   son» 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.