Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 2 Sayfa:   Sayfa:   [1]   2   >   son» 
TOP 1 DE NELER OLUYOR:)           (gösterim sayısı: 415)
Yazan Konu içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: üye uzaklaştırılmış

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Konu Yazan: Sirinbaba
Konu Tarihi: 16.05.2020- 01:35

Herkes e iyi forumlar
Bir kaç gün önce Phoenix Arkadaş solar basmak istedi kendi sine maden desteği yapıp yan sistem de ripleri durmaya gonderdim fakat yeterli olmadığı düşüncesine kapılıp arkadaş listemde kayıtlı GeNARaL arkadaştan destek istedim sağ olsun kabul etti yan sistemden gelmesini istedim dikkat çekmemek için Phoenix e zaman kaybetmeden başlamasını söyledim.bizim ripler 30 dk kala red rabbit arkadaş sondalamaya başlayınca . adam i sondalamaktan vazgeç diye bir mesaj attım.ben yine de ne olur ne olmaz diye başka bir gez solar basılan sistem e isinlayip hızlı filimu gonderdim zaman çok kıymetli olduğu için GD leri ayrı gonderdim aynı şeyi genaral in yapmasını istedim sağ olsun hızlı bir şekilde başka bir gez isinlayip gelene kadar sistem panayır alanına döndü.radarda red rabbit i görünce hiç düşünmeden direk önüne çıktım tabi gözü kesmedi geri çekti zaman kazanmak için ne yapabilirim diye düşünürken tekrar filo kaldirdi fakat bu sefer bütün ittifak yetmemiş başka bir ittifakta adam da çağırmışlar sistemi kapatmışlar hızlıca bir hesap yaptım harabenin tamamını da alsak zarar edeceğim.tabi red rabbit ilk sortiyi kaldirdigi zaman uretim i durdurmustuk.filomu geri çekmek zorunda kaldım sonuç olarak 2 küsur solar i bütün bir ittifak el birliği ile hiç ettiler.bunun bir karşılığı olmalıydı oldu da

Bugün sürekli filo puanı artışlarını takip ederken cannizor un filo puanında tatlı tatlı artışlar fark ettim genaral arkadaş a kordinatlari var mı dedim şansa bak yeni guncelledim bakıp dönüyorum dedi.4 dk sonra beklediğim mesaj geldi hemen teyit etmek için bir sonda aynı sistemdeyiz radar olmayan ay ile gelmişim feda olsun iş bitir yaptim baktım orda 15 deli 4 combatand rip atmış solar basıyorlar genaral arkadaş iss ile ne yapabiliriz diye mesaj atınca sen filon inince isinlan gel sadece izle dedim solar nasıl kırılır görsünler onlar evren i topladı geldi ben tek başıma alıp geleceğim dedim. 1 rip + 1977 ha ile çıktım yola tabi arada üretim iptal mi diye sondaliyorum.yok abiler solar a devam küçük bir hesap dakikada 1 k solar basıyor zarar etmemek lazım o kadar yol gelmişiz.sondalarken hazır çöp te çıktı artık herşey istediğim gibi oluyor du.genaral arkadaş a harabeyi takip etmesini sonda çöpü kaybolursa çöp çıkarmasını rica ettim ve gelelim asıl işin hinlik kısmına ripleri 7 dakikanın altına düşürdüm solar basmaya devam.ben hala GD kaldirmamisim.ripleri çekip kendileri vurup harabeyi almasınlar diye hızlı fililarin altında ki süreye getirdikten sonra artık benden başka kimse vuramazdi çünkü riplerini çekip kendileri hızlı çıksa riplerden ince gidemiyorlar.bir süre sürekli filoyu geri çekip daha fazla solar olmasını bekledim.malum ramazan beklemekten sıkıldım ve GD kaldirdim tabi o arada yine ara ara yavaslatip GD leri zamanladim.bilerek cakildim harabeyi aldim solar bastirmadim

Bunu niye yaptim
Red rabbit bana bir mesaj atmıştı o gün 2 k solarinizi killigina vurdum
Şimdi bende burdan ona söylüyorum 5k küsur solarinizi killigina vurdum.. HEMDE GÖZÜNÜZUN ÖNÜNDE
Şimdi cannizor Arkadaş solar bastığı gezegen den sonda atsın gitmem benim ki sadece karşılığı olacaktı diye yapılmış bir eylem
Hatta isterse durmak bile atarım solar bassın diye.ha şunu da söyleyeyim cannizor Arkadaş moral i bozulmuş olacak ki beni kaile almadığını yazdığı mesajın arasına tebrik sözcüğünü de eklemiş sağ olsun

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler
HERKESE İYİ FORUMLAR

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GRAL]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GRAL
Cevap Tarihi: 16.05.2020- 01:58

Tebrikler şirinbaba. Güzel oyun sergiledin.
Yavaş yavaş hareket geliyor işte evrene. Aynen devam.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Deli]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Deli
Cevap Tarihi: 16.05.2020- 02:11

Tebrik ederim. İyi oyunlar.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 16.05.2020- 02:20

Sirin Baba ... Ben oyun tarzım veya karakterim olarak bu ortamda rakiplerimle yazışmayan , temas kurmayan biriyim . Kaale almamak tabirini kullanmadım ; benimle muhatap olma ; oyununu oyna devam et dedim .Ama yaptığın iş evet güzel ve başarılıydı hakettiğin tebriği de ettim ... Yine de burdan da bir kez daha ediyorum

Birkaç gündür bulunduğum ve solar basacagım o yeri değiştirerek , nanitimi 4ten 5 e cekip süreyi 4 saatten 2 saate çekerek , gece 12 den sonra başlayarak ya da ilk dalışa geçtiğinde üretimi iptal ederek de bu işi kurtarabilir ve/veya farkettirmeden   hallede de bilirdim ... Ama bugün ittifak olarak güzel bir haber almıştık ve mutluyduk . Ben bu işe saat tam aksam 6 da başladım ... Mesela bu işe 2 saat erken baslasam filon havadaydı ; herseyin farkındayız .... Eger ki bu bir oyunsa sorun yok

Haber geldi forumda yazılmış diye ... Dilim karşımdakinin tarzına göre çok naif ya da korkunç ağır olabilir ... Haketmişse döşerim oyunu da bırakırım haliyle dedim ama baktım öyle değil ... Olanı biteni layıkıyla yazmıssın . Eyvallah ... Ben de tekrar ve son kez seni tebrik ediyor evrenin ilerleyen günlerinde görüşmek üzere diyorum

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Sirinbaba]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Sirinbaba
Cevap Tarihi: 16.05.2020- 02:27

Nazik tebrigin için teşekkür ederim.elbetteki bu bir oyun. biz burda kimseyi kırmak üzmek istemeyiz.ama yanlış anlama evrenin ilerleyen zamanlarında mutlaka beni tekrar tebrik etmeni sağlayacağım.
Ben de vuruldugum zaman seni tebrik edeceğim buna emin olabilirsin.
Tekrar teşekkür eder herkes e iyi oyunlar dilerim...

Cvp: Tebrikler şirin
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GeNeRaL.]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GeNeRaL.
Cevap Tarihi: 16.05.2020- 02:54

Okuması da en az radarda izlemesi kadar zevkliydi.tebrikler şirin BABA   :))

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[cannizaro]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: cannizaro
Cevap Tarihi: 16.05.2020- 03:03

Sen de harbiden tam tribünmüssün be general :)

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[GeNeRaL.]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: GeNeRaL.
Cevap Tarihi: 16.05.2020- 04:07

Türübünden maç izlemek çekirdek çıtlatmak ta ayrı bi zevk varsın olsun ;)

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Combatant]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Combatant
Cevap Tarihi: 16.05.2020- 07:50

Tebrikler. İyi oyundu.