Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   2   [3] 
Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[CaLibireTTo]
Kayıtlı Kullanıcı
Varsayılan Kullanıcı Resmi
Durum: Forumda Değil

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: CaLibireTTo
Cevap Tarihi: 13.01.2019- 16:30

Üstüne isinlanma bence kalkmali bende cok eski bir ogame oyuncusuyum evren 3 te senelerce oynadim biraktim   uzun bir aradan sonra burda basladim ;
YaLWaRRioT sizin dediginiz gibi rekor amacli saldirilar yada buyuk savaslar kar amacli yapilmazdi zirvedeki oyuncular için bahsediyorum ister istemez kendi aralarinda savasa girerlerdi ve amac sadece SAVAŞI KAZANMAKTI , harabe alani karliligi degildi onemli bisey tabi bu da ama o puanlarda bu gudulmezdi hatta harabelerini de alt titifaklarla yada oyuncularla bile paylasirlardi tabi isinlanmanin kalkmasi gibi bi durum suan gordugum duzende imkansiz gibi gozukuyor ki bence kalkmali ama en azindan ciddi sinirlandirilmalar getirilmeli dedigim gibi zirvedekiler zirvedekilerle kapisir ve amac kar etmek degil savasi kazanmaktir.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[]
Kayıtlı Kullanıcı
Durum: üye silinmiş

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: YaLWaRRioT
Cevap Tarihi: 13.01.2019- 17:17

peki kar etmeyelim savasta peki filo 3. galakside ben 1 deyim ripsiz savas imkansiz 1 den 3 e nasi vurucam kac saatte gidicem hizli filo ile yapilsa saldirilar anliyicam ayni gun 2 av bulursam ne yapicam tek pencereden bakmayin bence 2m filosu olanda 200k filosu olani vurmasin bi zahmet ordan edecegi 100m kar cok buyuk bisey degil sonucta

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[CaLibireTTo]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: CaLibireTTo
Cevap Tarihi: 13.01.2019- 20:22

Zaten dedimya kalkmasi imkansiz kisitlanmali oyuncu puani arttikca daha cok isinlanma hakki olabilir sonucta daha organize savaslar planliyosun ama oncelikle guclu gucsuz oranlanmali 200 k yim pesimde olan 5 6 kisi var iclerindeki endusuk puan 3 milyon ustune kaflarina gore isinlanma gucleri var yani filomu korumam imkansiza yakin ama herkez kendinden yuzde 75 yada yuzde 50 daha gücsüz kim seye saldiramasa bu isinlanma problemi birazdaha kucuk bir problem olmaya baslar
Herkese iyi oyunlar ...

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Efrain]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Efrain
Cevap Tarihi: 14.01.2019- 12:45

Kimse tek pencereden bakmazsa sanki daha adil olacak :) ışınlanma kalkmasın, sınırlandırılsın. Ripsiz saldırının mümkün olduğunu gördüğümüz top100 de bir çok savaş var. Yani ışınlansanız da rip le harcayacağınız süreden daha kısa zamanda ulaşıp vurulabileceğini gösterir savaşlar var top100 de. Puan sınırlaması efektif bir çözüm olabilir. Denenmesinde fayda var. % hesabı ile noob koruması daha akılcı gibi geliyor bana.

Cvp:
Yazan Cevap içeriği
boşluk
[Dr.Doom]
Kayıtlı Kullanıcı

E-Posta Gönder
Özel ileti Gönder
Cevap Yazan: Dr.Doom
Cevap Tarihi: 21.01.2019- 18:30

Bence de iki secenekten biri olmali. Ya % noob sinirlamasi ya da isinlama sinirlamasi. Mesela isinlanma sinirlamasi olursa adam isinlandi vurdu ama ayni yerden kacamicak. Kendisinj savunmak zorunda kalicak. Biraz daha con online olmasi gerekecek ve oyunu hem zor hem zevkli yapacak. Sonucta online oyun. Oyunh parayla hizlandira bilirsin ama her zaman daha cok online olan kazanir.

Yeni Başlık  Cevap Yaz
 Toplam 3 Sayfa:   Sayfa:   «ilk   <   1   2   [3] 
 Bu konuyu 1 kişi görüntülüyor:  1 Misafir, 0 Üye
 Bu konuyu görüntüleyen üye yok.